Техномаркет - TERMIA EBHA-2000W ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

TERMIA EBHA-2000W ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

-18%

Производител: TERMIA
Шифра: 739983
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000W 2 БРЗИНИ (1000W-2000W) ТЕРМОСТАТ ЗА ПРОСТОРИЈА ОД 20М 2. ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ БЕСШУМЕН МОЖНОСТ ЗА МОНТАЖА НА ЅИД

Слични производи