Техномаркет - NATEC MICROPHONE SNAKE BLACK

NATEC MICROPHONE SNAKE BLACK


Производител: NATEC
Шифра: 739964
Достапност:
Редовна Цена:
279 ден.

-МИКРОФОН МУЛТИМЕДИЈАЛЕН OMNIDIRECTIONAL ВГРАДЕН ПРЕКИНУВАЧ ON/OFF ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 2М (ТЕКСТИЛ ОБВИВКА) -ПРИКЛУЧОК: 3.5ММ СТЕРЕО

Слични производи