Техномаркет - PLATINET USB 2.0 16GB X-DEPO BLACK ALUMI

PLATINET USB 2.0 16GB X-DEPO BLACK ALUMI


Производител: PLATINET
Шифра: 739923
Достапност: залиха
Редовна Цена:
379 ден.

SMART цена:
299 ден.

УСБ ДРАЈВ АЛУМИНИУМСКО КУЌИШТЕ ДИЗАЈНИРАН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ НА КЛУЧЕВИ PLUG AND PLAY ФУНКЦИЈА БРЗ ПРЕНОС НА ПОДАТОЦИ И НИСКА ПОТРОШУВАЧКА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: 0-60 C КАПАЦИТЕТ: 16 GB БОЈА: ЦРНА

Слични производи