Техномаркет - GEMBIRD USB 2.0 CAB ATOMICROB 0.5M WHITE

GEMBIRD USB 2.0 CAB ATOMICROB 0.5M WHITE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739911
Достапност:
Редовна Цена:
99 ден.

УСБ КАБЕЛ УСБ 2.0 А МАШКО НА УСБ МИКРО Б ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 0.5М БОЈА-БЕЛА

Слични производи