Техномаркет - LAFE WKS-001.5 44841 КУЈНСКА ВАГА

LAFE WKS-001.5 44841 КУЈНСКА ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 739887
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

КУЈНСКА ВАГА КАПАЦИТЕТ 5КГ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи