Техномаркет - LAFE WKS-001.4 44597 КУЈНСКА ВАГА

LAFE WKS-001.4 44597 КУЈНСКА ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 739886
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
499 ден.

КУЈНСКА ВАГА КАПАЦИТЕТ 5КГ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи