Техномаркет - LAFE WKS-001.1 44594 КУЈНСКА ВАГА

LAFE WKS-001.1 44594 КУЈНСКА ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 739883
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
399 ден.

КУЈНСКА ВАГА КАПАЦИТЕТ 5КГ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи