Техномаркет - LAFE WLS-001.2 44591 ВАГА

LAFE WLS-001.2 44591 ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 739882
Достапност:
Редовна Цена:
749 ден.

SMART цена:
599 ден.

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ ДО 150КГ РАБОТА НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи