Техномаркет - LAFE BBP-001 45326 БЛЕНДЕР

LAFE BBP-001 45326 БЛЕНДЕР


Производител: LAFE
Шифра: 739868
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
599 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 200W ИДЕАЛЕН ЗА ПРАВЕЊЕ СМУТИ,КОКТЕЛИ

Слични производи