Техномаркет - GEMBIRD BLUETOOTH RECHARGEABLE SPEAKER

GEMBIRD BLUETOOTH RECHARGEABLE SPEAKER


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739856
Достапност:
Редовна Цена:
489 ден.

SMART цена:
399 ден.

БЕЗЖИЧЕН МОНО ЗВУЧНИК БЛУТУТ РАДИО, БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ 10 ЧАСА АВТОНОМИЈА

Слични производи