Техномаркет - GEMBIRD MIC-205 DESKTOP MICROPHONE BLAC

GEMBIRD MIC-205 DESKTOP MICROPHONE BLAC


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739850
Достапност:
Редовна Цена:
229 ден.

-МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 50 HZ - 16 KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 54 +/- 3 DB ПРИКЛУЧОК - 3.5 ММ. ЏЕК ОТПОР/IMPENDANCE: < 2.2 KO РАБОТЕН НАПОН: 4.5 V ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 2 M ТЕЖИНА: 65 ГР

Слични производи