Техномаркет - FAVORIT RF-263 ЛАДИЛНИК

FAVORIT RF-263 ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 739829
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,499 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

KOMБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 171 Л. КАПАЦИТЕТ НА КОМОРАТА: 42Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 144/54/60

Слични производи