Техномаркет - GORENJE BSM-600 PR БЛЕНДЕР

GORENJE BSM-600 PR БЛЕНДЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 739799
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 250W ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 0,6 Л. ГУМЕНИ НОГАРКИ ТИВКО РАБОТЕЊЕ

Слични производи