Техномаркет - PLATINET NOTEBOOK BAG FIESTA GENEROSITY 16"

PLATINET NOTEBOOK BAG FIESTA GENEROSITY 16"


Производител: PLATINET
Шифра: 739686
Достапност: залиха
Редовна Цена:
549 ден.

ТАШНА ЗА ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП (ЕКРАН) ДО 16" БОЈА ЦРНА

Слични производи