Техномаркет - OMEGA OUTV400T 23"-55" W/TILT

OMEGA OUTV400T 23"-55" W/TILT


Производител: OMEGA
Шифра: 739683
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 23"-55" МАКС. ТЕЖИНА : 30 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 55 ММ НАВАЛУВАЊЕ : -10 ° / + 15 ° РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи