Техномаркет - OMEGA OUTV400FM 23"-55" W/TILT & SWIVEL

OMEGA OUTV400FM 23"-55" W/TILT & SWIVEL


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 739682
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 23"-55" МАКС. ТЕЖИНА : 50 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА: > 405 ММ НАВАЛУВАЊЕ : -15° РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : 180 СТЕПЕНИ

Слични производи