Техномаркет - PANASONIC KX-TG1611HGH

PANASONIC KX-TG1611HGH


Производител: PANASONIC
Шифра: 739597
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

-DECT БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН LCD ДИСПЛЕЈ 50 БРОЕВИ МЕМОРИЈА CALLER ID 6 РАЗЛИЧНИ МЕЛОДИИ НА ЗВОНЕЊЕ ПОВТОРНО БИРАЊЕ МЕМОРИЈА 10 БРОЈА ЛОКАТОР НА СЛУШАЛКА

Слични производи