Техномаркет - ROHNSON R-840 ВЕНТИЛАТОР

ROHNSON R-840 ВЕНТИЛАТОР


Производител: ROHNSON
Шифра: 739556
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
999 ден.

ВЕНТИЛАТОР МОЌНОСТ 25W ДИЈАМЕТАР 23СМ

Слични производи