Техномаркет - TENDA USB WIRELESS 150MBPS W311MA 802.11

TENDA USB WIRELESS 150MBPS W311MA 802.11


Производител: TENDA
Шифра: 739529
Достапност:
Редовна Цена:
569 ден.

БЕЗЖИЧЕН УСБ АДАПТЕР БРЗИНА ДО 150MBPS ФРЕКВЕНЦИЈА : 2.4GHZ АНТЕНА: 1 НАДВОРЕШНA ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ: WINDOWS®, MAC® OS,

Слични производи