Техномаркет - NATEC UNIVERSAL CAR CHARGER 2A, BLACK

NATEC UNIVERSAL CAR CHARGER 2A, BLACK


Производител: VERBATIM
Шифра: 739525
Достапност: залиха
Редовна Цена:
249 ден.

СОВРШЕН ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ПОВЕЌЕТО USB УРЕДИ ЗА ПОЛНЕЊЕ, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА ИДЕАЛНА ЗА ПАТУВАЊЕ СО АВТОМОБИЛ.ВЛЕЗ VOLTAGE DC 12-24V ИЗЛЕЗ VOLTAGE DC 5V OUTPUT CURRENT2A БРОЈ НА USB ВЛЕЗОВИ 2

Слични производи