Техномаркет - SOEHNLE 63356 BODY BALANS ВАГА

SOEHNLE 63356 BODY BALANS ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 739509
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

ТЕЛЕСНА ВАГА BODY BALANCE МЕРИ ДО 180КГ,МАСТИ,МУСКУЛНА МАСА КАКО И ВОДА ВО ТКИВО ПОКАЖУВА МОМЕНТАЛНА ПОТРОШУВАЧКА ВО KCAL ПАМТИ И ПРЕПОЗНАВА ДО 8 ОСОБИ

Слични производи