Техномаркет - ROWENTA RO3786EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO3786EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 739432
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОТПАДОЦИ МОЌНОСТ 750W КАПАЦИТЕТ НА САД 1,5L РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ НИВО НА БУЧАВОСТ 79DB

Слични производи