Техномаркет - PHILIPS HR2052/90 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2052/90 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 739412
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,699 ден.

БЛЕНДЕР  PROBLEND 4 ТЕХНОЛОГИЈА  МОЌНОСТ:450W  КАПАЦИТЕТ НА САД:1,25L  БРЗИНА:1  ПУЛС ФУНКЦИЈА    ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи