Техномаркет - ROWENTA EP9600 ЕПИЛАТОР

ROWENTA EP9600 ЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 739380
Достапност:
Редовна Цена:
13,499 ден.

IPL ДЕПИЛАТОР ЗА ТРАЈНА ДЕПИЛАЦИЈА 150 ИМПУЛСИ ВРЕМЕТРАЕЊЕ МЕЃУ ИМПУЛСИ 1,5-2,25СЕК UV ФИЛТЕР

Слични производи