Техномаркет - GORENJE SIH-2600YC ПЕГЛА

GORENJE SIH-2600YC ПЕГЛА


Производител: GORENJE
Шифра: 739375
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2600W СИСТЕМ ПРОТИВ ВОДЕН КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА СУВО ПЕГЛАЊЕ ИНДИКАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА ИНТЕНЗИВНA НА ПАРЕА 30 Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 100Г/МИН ФУНКЦИЈА ПРСКАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 0,35 Л

Слични производи