Техномаркет - TERMIA EBHA-2,5 ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

TERMIA EBHA-2,5 ПАНЕЛ ГРЕАЛКА

-21%

Производител: TERMIA
Шифра: 739308
Достапност:
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2500W 2 БРЗИНИ (1250W-2500W) ТЕРМОСТАТ ЗА ПРОСТОРИЈА ОД 30М 2. ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ БЕСШУМЕН МОЖНОСТ ЗА МОНТАЖА НА ЅИД

Слични производи