Техномаркет - GANN RG-401 АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

GANN RG-401 АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ


Производител: GANN
Шифра: 739304
Достапност: залиха
Цена:
499 ден.

АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ МОЌ 220V-50HZ-30W БРЗИНА 1 ПОГОДЕН ЗА ПРАВЕЊЕ БИЛО КАКОВ ВИД НА КАФЕ, КОКТЕЛИ, МИЛКШЕЈК И СЛ.

Слични производи