Техномаркет - НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА ЗА ТЕНЏЕРИЊА ТЕФАЛ K0690714

НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА ЗА ТЕНЏЕРИЊА ТЕФАЛ K0690714


Производител: TEFAL
Шифра: 739253
Достапност:
Редовна Цена:
519 ден.

КУЈНСКА РАКАВИЦА ЗА ФАЌАЊЕ НА ТОПЛИ САДОВИ ДИМЕНЗИИ :70 x 92 mm СИЛИКОНСКИ НЕЛИЗГАВ ДЕЛ ОТПОРЕН НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 230 ° C

Слични производи