Техномаркет - STANLEY 1-30-697 АЛАТ

STANLEY 1-30-697 АЛАТ


Производител: BLACK & DECKER
Шифра: 739200
Достапност:
Редовна Цена:
359 ден.

ЏЕБНО МЕТРО НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ДОЛЖИНА 5 М

Слични производи