Техномаркет - BLACK DECKER A7074 АЛАТ

BLACK DECKER A7074 АЛАТ


Производител: BLACK & DECKER
Шифра: 739198
Достапност: залиха
Редовна Цена:
320 ден.

СЕТ ОД НАСТАВКИ ЗА ДОМАШЕН АЛАТ

Слични производи