Техномаркет - GORENJE BSM 600 W БЛЕНДЕР

GORENJE BSM 600 W БЛЕНДЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 739164
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 250W ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 0,6 Л. ГУМЕНИ НОГАРКИ ТИВКО РАБОТЕЊЕ

Слични производи