Техномаркет - SOEHNLE 63831 PINO COLOR ВАГА

SOEHNLE 63831 PINO COLOR ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 739154
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

-ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ ДО 180КГ. LCD ДИСПЛЕЈ ПОДЛОГА ОД КАЛЕНО СИГУРНОСНО СТАКЛО МОДЕРЕН ДИЗАЈН АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи