Техномаркет - TREVI RA 704 12 BIMBA PORTABLE FM RADIO

TREVI RA 704 12 BIMBA PORTABLE FM RADIO


Производител: TREVI
Шифра: 739127
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

ФМ ПРЕНОСНО РАДИО; ВРТЛИВА КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊТЕ ИДЕАЛЕН ЗА ТУШ, КУJНА, ГРАДИНА; ОТПОРНИ НА ВЛАГА И ДОЖД IPX4; ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА НА ЗВУКОТ; НАПОJУВАЊТЕ: 3 БАТЕРИИ "АА" (UM3); ГОЛЕМИНА: 222 X 90 X 87 MM

Слични производи