Техномаркет - TREVI KBB 308 03 BT GREEN

TREVI KBB 308 03 BT GREEN


Производител: TREVI
Шифра: 739115
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

ПРЕНОСЛИВ MP3 ПЛЕЕР СО MICROSD КАРТИЧКА И USB. BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА ЛЕСНО И ВЕДНАШ; LED ДИСПЛЕЈ И ФРЕКВЕНЦИИ / ФУНКЦИИ AUX-IN ПРИКЛУЧОЦИ ЗА ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ 40 СТЕРЕО FM РАДИО СТАНИЦИ; НАПОЈУВАЊЕ: LITHIO СО БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ДИМЕНЗИИ: 220 X 155 X 75 MM

Слични производи