Техномаркет - TREVI PWB 44 POWER BANK CHARGER WHITE

TREVI PWB 44 POWER BANK CHARGER WHITE


Производител: TREVI
Шифра: 739097
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КОМПАТИБИЛНА СО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА СМАТФОН-И, ТАБЛЕТИ, ГПС УРЕДИ, МП3/МП4 ПЛЕЕРИ. КАПАЦИТЕТ: 4400 MAH USB ИЗЛЕЗ: 5V / 1000 MAH ЗАШТИТА ОД ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ: 105 Х 60 X 25 ММ ТЕЖИНА: 130 ГР.

Слични производи