Техномаркет - SONY ZSP-S50B PORTABLE RADIO CD/MP3 BLAC

SONY ZSP-S50B PORTABLE RADIO CD/MP3 BLAC


Производител: SONY
Шифра: 739068
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

ПРЕНОСЕН АУДИО УРЕД СО CD И AM/FM РАДИО, РЕПРОДУКЦИЈА ПРЕКУ USB И ВЛЕЗЕН АУДИО ПРИКЛУЧОК. РАДИО: ОДНАПРЕД ПОСТАВЕНИ СТАНИЦИ: 30 (FM 20, AM 10) ПРИКЛУЧОЦИ ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ 3.5 MM АУДИО ВЛЕЗ USB ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА: РАДИО ПРИЕМ ЗА FM: ПРИБЛ. 26 ЧАСА; РЕПРОДУКЦИЈА НА CD ПРИБЛ. 9 ЧАСА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ: 2 + 2 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: AC 15 W ТЕЖИНА: ПРИБЛ. 1,72 КГ (БЕЗ БАТЕРИЈА)

Слични производи