Техномаркет - AMICA 508EE1.30HPF(W) ЕЛ. ШПОРЕТ

AMICA 508EE1.30HPF(W) ЕЛ. ШПОРЕТ

-15%

Производител: AMICA
Шифра: 739067
Достапност:
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
10,197 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ВОЛУМЕН НА ФУРНА 69 L 3 ФУНКЦИИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/50/60 CM

Слични производи