Техномаркет - SOEHNLE-63835 ВАГА

SOEHNLE-63835 ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 739055
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

-ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ НА МЕРЕЊЕ ДО 180 KG. ТОЛЕРАНЦИЈА ДО 100 GR. ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БАТЕРИИ 2 АА

Слични производи