Техномаркет - HANSA FCEW-640009 ЕЛ. ШПОРЕТ

HANSA FCEW-640009 ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: HANSA
Шифра: 739029
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
9,992 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ВОЛУМЕН НА ФУРНА 67 L 4 ФУНКЦИИ ВКУПНА МОЌНОСТ 7 KW ДИМЕНЗИИ: 85/60/60

Слични производи