Техномаркет - SOEHNLE-65854 КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE-65854 КУЈНСКА ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 738933
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

-КУЈНСКА ВАГА ДИГИТАЛНА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 5 КГ. ТОЛЕРАНЦИЈА НА ТОЧНОСТ 1 ГР. LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ МЕРЕЊЕ ВО ГРАМОВИ

Слични производи