Техномаркет - MAX LSM-103WHITE АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

MAX LSM-103WHITE АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ


Производител: MAX
Шифра: 738931
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ МОЌНОСТ: 100W САД СО КАПАЦИТЕТ 450 ML 2 БРЗИНИ КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТОВКА НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ, И ДРУГО БОЈА - БЕЛА

Слични производи