Техномаркет - WHIRLPOOL AKP-742IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKP-742IX ФУРНА

-24%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 738913
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
12,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН НА ФУРНА 60 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 7 РЕЖИМИ НА РАБОТА LED ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ SMARTCLEAN АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНА 2 СТАКЛА НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59,5/59,5/56,4 CM

Слични производи