Техномаркет - ROWENTA EP9300D0 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP9300D0 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 738912
Достапност:
Редовна Цена:
4,299 ден.

-ДЕПИЛАТОР 24 ПИНЦЕТИ ВИБРО МАСАЖЕР 2 БРЗИНИ ВОДООТПОРЕН ДОДАТОК ЗА БРИЧЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА ЕРГОНОМСКА РАЧКА ТОРБА И ЧЕТКА, ВО КОМПЛЕТ

Слични производи