Техномаркет - ROWENTA EP2850F0 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP2850F0 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 738911
Достапност:
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ДЕПИЛАТОР 2 БРЗИНИ 24 ПИНЦЕТИ ДОДАТОК ЗА БРИЧЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА РОЛЕР-МАСАЖЕР

Слични производи