Техномаркет - ROWENTA EP2810F0 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP2810F0 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 738909
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

ДЕПИЛАТОР 24 ПИНЦЕТИ ДОДАТОК ЗА ПРЕЦИЗНО ДЕПИЛИРАЊЕ ПОДВИЖНА ГЛАВА, МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ СО ВОДА ДВЕ НИВОА НА БРЗИНА МАСАЖЕР

Слични производи