Техномаркет - PANASONIC KX-TS520FXJ

PANASONIC KX-TS520FXJ


Производител: PANASONIC
Шифра: 738830
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
749 ден.

-ТЕЛЕФОН 2 ЈАЧИНИ НА SВОНЕЊЕ И ИСКЛУЧЕНО LED ИНДИКАТОР ЗА ДОЈДОВНИ ПОВИЦИ АВТОМАТСКО БИРАЊЕ НА ПОСЛЕДНИОТ БРОЈ 3 БРОЈА ЗА БРЗО БИРАЊЕ МОЖНОСТ ЗА МОНТАЖА НА SИД

Слични производи