Техномаркет - SOEHNLE - 63826 ВАГА

SOEHNLE - 63826 ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 738780
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

-ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ ДО 180КГ. ГРАДИРАЊЕ D=100G LCD ДИСПЛЕЈ ПОДЛОГА ОД КАЛЕНО СИГУРНОСНО СТАКЛО МОДЕРЕН ДИЗАЈН АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи