Техномаркет - DAEWOO RCC-240Y ПРАВОСМУКАЛКА

DAEWOO RCC-240Y ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: DAEWOO
Шифра: 738738
Достапност:
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОТПАДОЦИ МОЌНОСТ 1400W КАПАЦИТЕТ НА САД 4 Л ЦИКЛОН СИСТЕМ НА РАБОТА МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ 360W РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ НИВО НА БУЧАВОСТ 80DB

Слични производи