Техномаркет - REMINGTON EP-7010 ДЕПИЛАТОР

REMINGTON EP-7010 ДЕПИЛАТОР


Производител: REMINGTON
Шифра: 738725
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ДЕПИЛАТОР РАБОТА СО ПИНЦЕТИ - 40 ПИНЦЕТИ ГИ ДЕПИЛИРА И НАЈМАЛИТЕ ВЛАКНЕНЦА ОД 0,5ММ

Слични производи