Техномаркет - PANASONIC KX-TGB210FXB DECT PHONE

PANASONIC KX-TGB210FXB DECT PHONE


Производител: PANASONIC
Шифра: 738622
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

-БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН DECT ТЕХНОЛОГИЈА -ЕКРАН:1.4" LCD ЛИСТА НА 50 ДОЈДОВНИ ПОВИЦИ ПОВТОРНО БИРАЊЕ 10 БРОЕВИ БАТЕРИЈА:280 ЧАСА STAND-BY, 16 ЧАСА ЗБОРУВАЊЕ

Слични производи